VAŠE AKCE

FIREMNÍ AKCE

01.

Rádi bychom vám nabídli naši slováckou pohostinnost a přátelské služby pro firemní akce, které jsou k dispozici u nás na Slováckém dvoře. Naše prostory jsou velmi dobře vybavené, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Pokud potřebujete cateringové služby, ubytování nebo doplňkové aktivity, neváhejte se na nás obrátit. Naši zkušení pracovníci jsou vám plně k dispozici a budou s vámi spolupracovat individuálně, abychom zajistili, že vaše akce bude dokonalá. Pokud hledáte ideální místo pro svou firemní akci, kontaktujte nás a my se postaráme o to, abyste měli nezapomenutelný zážitek.

firemní konference, meetingy, školení, firemní prezentace, vánoční večírky…

SVATBY A RODINNÉ OSLAVY

02.

Jsme perfektním místem pro uspořádání vaší svatby nebo rodinné oslavy. Naše tradiční prostory umožňují uspořádání nezapomenutelné události a díky pohostinnému personálu budou vaše přání plněny do detailu. Kromě cateringových služeb a ubytování pro hosty vám nabízíme i další doplňkové aktivity. Snažíme se být flexibilní a přizpůsobit se vašim potřebám, aby vaše událost byla nezapomenutelná. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

srazy, narozeniny, oslavy, jubilea, setkání, dětské párty, svatby…

KDE

03.

Restaurace 

Zastavte se ochutnat českou kuchyni nebo využijte prostor k soukromým či firemním účelům, Klimatizovaná restaurace s kapacitou pro 80–100 osob zajišťuje kompletní  servis pro příchozí návštěvníky, ubytované hosty, firemní akce, rodinné oslavy a svatby.

Salonek

Salonek nabízí soukromí pro pořádání akcí, jako jsou školení, přednášky, prezentace, firemní akce, soukromé oslavy, menší svatby i přátelská a rodinná setkání. Salonek disponuje kapacitou 40–50 míst. Konají se zde i malé kurzy jógy, pilates nebo teambuildingové aktivity.

Grillpoint 

“Garden párty nebo sportovní den” – ať už svůj den pojmete jakkoliv – ideálním místem pro venkovní akci je Grillpoint s udírnou, s krytým posezením až pro 40 osob. Grillpoint sousedí s víceúčelovým a dětským hřištěm. K dispozici je samostatný výčep, gril i sociální zařízení.

Izba

Menší akce ve stylovém prostředí, kde na vás dýchne tradice Slovácka – to je slovácká Izba. Je ideálním prostorem pro malé rodinné oslavy a přátelská setkání do 35 osob s možností venkovního posezení za prostorem Izby. Nabízí plné soukromí pro vaši soukromou oslavu či setkání. 

Vaše akce jako na talíři

Scroll to Top