ŠPICA FIREMKA!

VITAJTE V SRDCI SLOVÁCKA!

Vaša firemka v srdci Slovácka. Našlapané prostory pro školení a prezentace, kde vám rozhodně nic chybět nebude… Stačí si enom vybrat z našich firemních balíčků, dojet k nám na Slovácký dvůr a ochutnat našu vyhlášenů pohostinnost!

No a jestli sa eště pořád rozhodujete, kam si s firmů vyjedete tento rok na pořádný firemní mejdan, tož si nás rovnů přidajte do kalendářa! Už sa na vás moc těšíme!

Play Video

Slovácká zabijačka!

Vůně jitrnice, tlačenky, poctivá moravská slivovica a do toho všeckého hraje naša cimbálovka! Tož nic lepšího snad ani vykúmat nejde. U nás si zbúráte celé prasa, všecko poctivě naporcujete, připravíte a pak si to samo sebů zase všecko sníte! Pravá tradiční slovácká zabijačka, to zažijete enom u nás, to si pište!

Slovácká firemka!

Tož jak jinak vás přivítat než štamprlů poctivé slovácké slivovice (klidně do jedné aj druhé nohy, šak co… sme na Moravě, né?) a pořádným chlebem se škvarkovků. Špica teambuildingové sútěže, které vás zblížijá jak sviňa, pohoda ve wellnessu, degustace místního vína a ani o cimbálovku vás nemožem ošidit, na tu sa těšte taky!

Sportovácko!

Žádného „Tigera Woodsa“ ani „Michaela Jordana“ mezi vama asi nenajdem, ale tož sranda mosí byt, ne? Vytuněný teambuilding plný sportu, sútěží a hlavně zážitků, o ty tu de nejvíc! No a vítěza odměna nemine, to si pohlídáme, nebojte sa! Co na to říkáte… idete do toho? SPORTU ZDAR!

Ozvěte sa nám... už vám naléváme štamprlu slivovice!

+420 777 303 394

akce@slovackydvur.cz

Scroll to Top