Proběhl 5. ročník GULÁŠ FESTU 2019

GULÁŠ FEST 2019

Máme za sebou 5. ročník gulášového festivalu.

Všechny týmy bojovaly od prvního zapálení polínka pod kotlem až po poslední naběračku guláše. 1. místo a putovní pohár Slováckého dvora si letos zaslouženě odnesli hasiči Mařatice se svým gulášem s názvem: Mařatický ohnivák.

Velké DÍKY patří  týmům za účast. Čas, který jste věnovali přípravám i akci samotné, díky za vaše nadšení, chuť i odhodlání... a především za skvělou atmosféru, kterou jste vytvářeli od začátku do konce.

Děkujeme vám - návštěvníkům gulášového festivalu, že i přes chladnější počasí jste s námi strávili sobotníodpoledne, poctivě jste ochutnávali guláše, zapojili se do hlasování a podpořili týmy.

Poděkování patří skvělé Báře Dojčar Majíčkové, která s energií a vtipem provázela celou akcí, MAS Horňácko a Ostrožsko z.s. za podporu akce. Akci dále podpořili Bidfood, MP Krásno a.s., Tekoo spol. s.r.o. a Rodinný pivovar Bernard, Varmužova pekárna - děkujeme.


Bodové výsledky 5. ročníku:

1. Hasiči Mařatice 359 hlasů

2. Obec Ostrožská Nová Ves 193 hlasů

3. Dopravní záchranná služba Nemocnice UH 184 hlasů

4. Balonáři z Balony Břestek 183 hlasů

5. Slovácké divadlo 170 hlasů

6. Hokej kouč tým Uherský Ostroh 164 hlasů

7. Pivovar Dalešice 162 hlasů

8. + 9. Klub kultury UH a Lončáci z Modré - oba týmy 80 hlasů


Věříme, že se vám u nás líbilo a budeme se těšit na vás zase za rok na 6. ročníku GULÁŠ FESTU 2020 o pohár Slováckého dvora.

Tým Slováckého dvora