Gastronomie

Gastronomie, stravování, občerstvení


Restaurace

Vaříme moravskočeskou kuchyni a tradiční slovácká jídla. Každý všední den máme připravené obědové menu nebo můžete vybírat z jídelního lístku. Pořádáme víkendové speciality a zajišťujeme catering.

Více informací

Salonek Slovácký dvůr

Salonek je k dispozici k pořádání menších akcí, jako jsou školení, přednášky, prezentace, zasedání firem a institucí, firemních akcí pro soukromé oslavy, svatby, jubilea, rodinné oslavy.

Více informací


Bufet

Bufet s venkovní krytou terasou poskytuje během letní sezony ubytovaným hostům i návštěvníkům areálu gastronomické služby formou rychlého občerstvení, včetně přípravy jednoduchých jídel.

Více informací

GRILL POINT s udírnou

GRILL POINT s udírnou disponuje venkovním posezením pro 40 osob, se samostatným sociálním zařízením  a je vhodný pro skupinové sportovní, společenské a firemní letní akce.

Více informací


Slovácká izba

Izba je vhodná k pořádání menších akcí, jako jsou oslavy, školní srazy a různé druhy akcí pro menší skupiny

Více informací

Catering

Zajistíme catering u vás ve firmě, na soukromé akci nebo v našich prostorách. Naší prioritou je práce s kvalitní a sezónní surovinou. Preferujeme vlastní výrobu a vše co u nás můžete ochutnat, prošlo od základu našima rukama. Soustředíme se na výsledný gastro zážitek s profesionálním servisem.