logo Slovácký dvůr

Kemp a penzion Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

NOVINKY

PODZIM V POHYBU

Využijte sportovní areál a udělejte si pohodový den s rodinou a přáteli.

FIREMNÍ AKCE

Místo pro školení, firemní setkání, teambuilding, sportovní den nebo prezentaci

VÁŠ SVATEBNÍ DEN

Postaráme se, aby Váš významný den byl nezapomenutelný.

Ubytování

Disponujeme celkovou ubytovací kapacitou 160 lůžek. Ubytování je možné buď v PENZIONU v podkroví centrální budovy, nebo v 16 VINNÝCH BÚDÁCH - nevšedních apartmánových objektech, vybudovaných ve stylu lidových slováckých podkrovních vinných búd, pojmenovaných vždy zvlášť podle dané místní uznané odrůdy vinných keřů, a nebo v 6 rybářských apartmánových RYBÁŘSKÝCH CHATÁCH a v samostatném objektu SELSKÉ STODOLY.  Ubytovat se lze taktéž v obytných autokarech a karavanech a ve vlastních stanech, pro které je k dispozici také samostatná sociální budova.

Nabídka UBYTOVÁNÍ

Gastronomie

Gastronomický servis je zajištěn vlastní restaurací v penzionu s kapacitou 100 míst, odděleným jednacím a společenským sálem o kapacitě 60 míst, a krytými venkovními terasami se 130 místy s prodejním bufetem a GRILL POINTEM s vlastní udírnou a posezením pro společné akce uzavřeného typu pro 40 osob.

Nabídka GASTRONOMIE

Prostory pro firemní a rodinné akce

Restaurace je situována uvnitř areálu v levém křídle přízemí budovy penzionu s vlastním přístupem. Restaurace disponuje kapacitou až 100 osob podle způsobu uspořádání.
​Možnost rezervace posezení na venkovní kryté terase až pro 75 osob.
Hostům je k dispozici vyhrazené parkoviště u restaurace.

Salonek je umístěný v přízemí pravého křídla, a je k dispozici k pořádání privátních akcí. Disponuje kapacitou 40-50 míst. Možnost rezervace posezení na venkovní kryté terase v těsné blízkosti salonku. Hostům je k dispozici vyhrazené parkoviště před areálem.

Uspořádání stolů a židlí pro školení a konference uzpůsobíme Vašim požadavkům. Oba prostory jsou ozvučeny a jsou vybaveny dataprojektorem s HDMI připojením. Možnost zapůjčení školící tabule flipchartu, mikrofonu a PC techniky.